Bramy Weselne z Balonów - Dekoracja Bramy na Wesele / Nie ma żadnych produktów

Brama na wesele z balonów

Zastanawiamy się jak przygotować odpowiednie dekoracje na ślub i wesele. Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto zrobić bramy weselne z balonów? Przygotowywanie bram weselnych to jedna z piękniejszych i bardziej kolorowych polskich tradycji związanych ze zaślubinami. Zdobienie wejścia na salę, do domu, czy też do gospodarstwa Państwa Młodych, to sposób na zamanifestowanie całej okolicy, że w tym dniu dzieje się coś wyjątkowego. Pięknie przygotowane bramy weselne mogą być atrakcją, która nie tylko nada całemu wydarzeniu uroczystego i wesołego charakteru, ale również zapadnie w pamięć gości i samej Młodej Pary. 


Bramy weselne z balonów

W przypadku bramy weselnej tak naprawdę wszystkie "chwyty" dekoracyjne są, jak najbardziej dozwolone. Tradycyjne jeszcze do niedawna wykonywano z kwiatów, czy też gałęzi drzew. Dziś, nawet przy całym uroku bram wykonanych z naturalnych surowców, młodzi zdecydowanie chętniej decydują się na materiały bardziej nowoczesne.

 

Dekoracje z balonów na wesele

Bramy weselne mogą być wykonane z samych balonów, mieć wpleciony napis pomiędzy nie, czy też inne elementy, które będą nadawać jej szczególnego wyrazu. Brama weselna powinna być kolorowa, wesoła, a nawet pstrokata. Ważne, aby była ona zabawna i napawała zarówno gości weselnych, jak i samych nowożeńców optymizmem i większym apetytem na dobrą zabawę - która przecież jest jeszcze dopiero przed nimi. Dekoracje z balonów na wesele wpłyną nie tylko na dorosłe grono uczestników zabawy, ale też młodszą część gości!

 

Brama na wesele z balonów - balony z sercami 30 cm

Brama na wesele z balonów — gdzie należy ją umieścić?

Bramę z balonów można umieścić w samym domu nowożeńców, czy też jego wejściu, na sali weselnej, w kościele, czy też innym dowolnym miejscu, które Para Młoda uzna za
stosowne. Dzięki niej przekroczenie progu danego miejsca będzie dodawać każdemu odrobinę wesołości i chęci do zabawy, a także przypominać o tym, że wszyscy zgromadzili się w konkretnym miejscu z okazji niezwykle pozytywnego i wesołego wydarzenia.

 

Bramy weselne z balonowów, to również doskonały pomysł ze względu na zaznaczenie odświętności wydarzenia. Dzięki zamontowaniu na nich dodatkowych dekoracji - np. w postaci napisu - możemy życzyć Parze Młodej wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, przypomnieć wszystkim ich imiona, czy też poprosić o jedyny w swoim rodzaju nadruk, który będzie idealnie pasował tylko do konkretnej pary nowożeńców.

 

Bramy balonowe nie tylko na okoliczność ślubu i wesela

Bramy balonowe stanowią doskonałą dekorację na okoliczność ślubu i wesela. Jednak są one również wykorzystane na okazje niezwiązane z tymi uroczystościami. Dekoracje w postaci bram z balonów bardzo chętnie wykorzystuje się również w przypadku wydarzeń związanych z promocją sklepu, jego otwarciem, czy też jubileuszami i konkursami.

 

Mało kosztowna atrakcja nie tylko pozwoli na przyciągnięcie wzroku potencjalnych klientów, ale również wygeneruje ich większe zainteresowanie. Taki zabieg może być niezwykle pomocny w działaniach marketingowych, gdyż przechodnie z pewnością "rzucą okiem" na firmowe logo.


Swoją ofertę przygotowania kolorowych bram balonowych kierujemy zarówno do firm, jak i osób indywidualnych.

 

Zajmiemy się dla Państwa wykonaniem:

  • balonowych bram weselnych,
  • balonowych bram ślubnych,
  • balonowych bram kościelnych,
  • balonowych bram na inne okazje (urodziny, imieniny),
  • a także bramami balonowymi na uroczystości firmowe.

 
W przypadku dodatkowych pytań lub potrzeby doradztwa w zakresie dekoracji weselnej zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zapisz