Przybranie domu na wesele / Nie ma żadnych produktów

Wyczekiwany przez kilka lub kilkanaście miesięcy dzień ślubu i wesela, wymaga licznych przygotowań. Niezwykle ważny jest zarówno wizerunek Panny Młodej i Pana Młodego, jak i samego ich domu, sali weselnej, czy też kościoła. Dekoracje miejsc związanych z zaślubinami możemy wykonać samodzielnie, wystarczy, że będziemy dysponować odpowiednimi akcesoriami. Zobacz jak przybrać dom na wesele.

 

Przybranie domu na wesele — piękna i kolorowa tradycja

Przybieranie domu na wesele i ślub ma zarówno estetyczną, jak i praktyczną funkcję. Dzięki niemu nie tylko wygląda on uroczyście i pięknie, ale również wyróżnia się spośród okolicznych domostw. Dzięki czemu goście nieznający dokładnego jego adresu trafią do niego bez większych problemów.

Taką przydomową dekorację można wykonać zarówno w swoim domu z ogrodem, jak i mieszkaniu w bloku. Nie będzie to postrzegane jako nietaktowane nawet w budynku wielorodzinnym, gdyż radość nowożeńców i ich rodziny udzielać się będzie również sąsiadom, którzy ochoczo będą obserwować Młodą Parę i ich gości.

 

Jak przybrać dom na wesele? - czyli jakie produkty będą do tego celu idealne

Przyozdobienie domu na wesele ma swoje źródło w tradycji, kiedy to Pan Młody przychodził do domu Panny i w obecności całej familii "wkupował się" w ich rodzinne łaski. To tutaj Państwo Młodzi otrzymują również błogosławieństwo swoich rodziców na nową, wspólną drogę życia. Dlatego warto, aby owo miejsce, miało tego dnia równie szczególnie uroczysty i radosny wystrój.

 

Czasem do wywołania odpowiedniego nastroju wystarczą nawet niewielkie dekoracje. Kawałek materiału owinięty wokół poręczy domu, który poprzekładany jest kwiatami, bądź gałązkami, sprawi, że jego wnętrze nabierze odświętnego wyrazu. W zależności od charakteru uroczystości, można dodać również elementy zabawne i kolorowe — napisy, balony, czy też inne ozdoby, które ożywią pomieszczenie i sprawią, że każdemu w ich wnętrzu udzieli się pozytywny i wesoły nastrój.

 

Przybranie domu balonami

Innym pomysłem na przybranie domu na wesele są dekoracje wykonane z balonów.  Mogą je stanowić zarówno bramy balonowe - przy których zbierać będą się zaproszeni przez Młodych goście - czy też innego typu dekoracje, które będą delikatnie i nowocześnie podkreślać okoliczność zaślubin.

 

Kolorowe balony z perłowym blaskiem - które są najczęściej wybieranymi na tę okazję - będą doskonale prezentować się w postaci szarf, "winogron" lub innych kształtów. Przy wyborze zarówno ich koloru, jak i wzoru dekoracji warto wziąć pod uwagę motyw przewodni uroczystości, a także dominujący w ozdobach kolor. Dzięki temu będziemy pewni, że wykonane przez nas barwne ozdoby pasować będą do całości wprost idealnie.

Balony można zamontować do poręczy schodów wejściowych, przy balkonie lub też zamiast tradycyjnych bukszpanowych wieńców na drzwiach wejściowych - wystarczy je napompować helem i przymocować taśmą. Oferujemy również dekoracje na ślub i wesele w postaci balonów.

Na tym jednak pomysły na dekoracje domu na wesele się nie kończą. Możliwości jest naprawdę wiele, a niezwykła ilość inspiracji odnajdą Państwo, wertując produkty w asortymencie naszego sklepu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.